f Samsung Beyaz Eşya Servisi - eskisehircetinteknikservis.com
Çalışma Saat : Pzt - Pazar : 08:00 - 19:00

Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung Beyaz Eşya Servisi

·       Samsung beyaz eşyalar insanlar tarafından kullanılmakta tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu teknolojik ürünler zamana veya kullanıma bağlı olarak arızalanabiliyor. Yaşanan arızaların giderilebilmesi içinse servise ihtiyaç duyuluyor. Samsung beyaz eşya servisi Eskişehir genelinde hizmet vererek insanların beyaz eşyalarını verimli bir şekilde kullanabilmelerine yardımcı oluyor.

·       Samsung Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

·       Eskişehir’de hizmet veren Samsung beyaz eşya servisi insanların evlerinde veya iş yerlerinde kullandıkları Samsung marka beyaz eşyalar için hizmet veriyor. Bu beyaz eşyalarda görülen arızaların onarılması, cihazların bakımlarının yapılması ve montaj gibi işlemler servis firmasının verdiği hizmetler arasında yer alıyor. Bu alanda deneyimli ekiple çalışan firma gerek arızaların tespiti gerekse bakım konusunda profesyonelce çalışıyor. Böylelikle beyaz eşyaların ilk günkü kalitede çalışmaya devam etmelerini sağlıyor.

·       Samsung Beyaz Eşya Çeşitleri

·       Samsung beyaz eşya servisi Eskişehir ve ilçeleri için hizmet veriyor. Uzun yıllardır Eskişehir için hizmet veren servis Samsung markasına ait farklı beyaz eşya çeşitleri ve modelleri için hizmet veriyor. Onarım, bakım veya montaj işlemleri ise firmanın beyaz eşya türleri üzerinde deneyim ve becerisi bulunan elemanları tarafından gerçekleştiriliyor. Servis tarafından bakım, onarım ve montaj işlemlerinin yapıldığı beyaz eşya türleri arasında şu ürünler yer alıyor;

·       Buzdolabı

·       Çamaşır Makinesi

·       Fırın

·       Bulaşık Makinesi

·       Klima

·       Kurutma Makinesi

·       Derin Dondurucu

·       Sorunu bulunan beyaz eşyaların adresten teslim alınması veya adrese ulaştırılması sonrasında sorunun çözülmesi şeklinde hizmetleri bulunuyor.

·       Samsung Beyaz Eşyaların Tamiri

·       Samsung marka çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyaların tamiri servis firması aracılığıyla haftanın her gününde yapılıyor. Bu eşyaların tamir edilmesi için servis elemanları ilk olarak arızanın tespit edilmesini sağlıyorlar.

·       Arızanın tespit edilmesi için eşya sahiplerinin verdiği bilgiler ve eşyaların çalıştırılmasıyla sorunun öğrenilmesi sağlanıyor. Arızayı tespit eden servis elemanları ürünün marka ve modeline uygun olan ekipmanlardan yararlanarak tamir işleminin gerçekleşmesini sağlıyorlar. Tamir esnasında yedek parça veya parça değişimine ihtiyaç duyduklarında da cihaz sahiplerini bilgilendiriyorlar. Böylelikle işlevini tamamlayan parçalar yerine yenilerini takarak veya parça değişimi olmadan tamir yaparak cihazların çalışmasını sağlıyorlar.

·       Samsung Beyaz Eşyaların Bakımı

·       Samsung beyaz eşya servisi olarak beyaz eşyaların tamir edilmesinin yanı sıra bakım hizmeti veriyorlar. Buzdolabı veya klima gibi cihazlar bakımlarının zamanında yapılmaması nedeniyle bozulabiliyor ya da kullanım ömürleri tükenebiliyor. Servis yaptığı bakımlar sayesinde beyaz eşyaların daha uzun süre kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Bakım için öncelikli olarak eşyaların teknik ekipmanlarının temizliğini ve parça kontrolünü gerçekleştiriyorlar. Yaptıkları bakım sayesinde ise cihazların bozulmasının önüne geçebiliyorlar.

·       Samsung Beyaz Eşya Servis Fiyatları

·       Eskişehir merkez ve ilçelerinde hizmet veren Samsung beyaz eşya servisi gerçekleştirdiği bakım, onarım ve montaj işlemleri için müşterilerini memnun edecek fiyatlar belirliyor. Bu fiyatların piyasaya uygun olmasını ve kendisini tercih eden müşterilerinin gereksiz ödeme yapmamasını sağlıyor. Fiyatlar konusunda bilgi cihazdaki arızanın tespit edilmesi sonrasında kişilere bildiriliyor.

·       Buzdolabı gibi beyaz eşyalarının tamiri için ücreti yüksek bulanlar tamir hizmeti almazken ücretin kabul edilmesiyle de servis hizmeti veriliyor. Servisin beyaz eşyalar için talep ettiği fiyatlar ise beyaz eşyanın türüne, arızanın büyüklüğüne, beyaz eşya modeline ve yedek parça ihtiyacına göre değişebiliyor.

Call Now ButtonHemen Arayın